Kutaş Yemek; müşterilerine titizlikle yemek hazırlar. İstanbul İkitelli OSB (İOSB) olan işletmemiz araçları ile başakşehir taşımalı yemek hizmetini başlatıp İstanbul'un dört tarafına hizmet vermektedir. İkitelli Catering hizmeti konusunda ilk akla gelen firma olmayı hedefleyen biz, sadece bölgesinde değil Bağcılar toplu yemek hizmeti, Esenler Tabldot Hizmeti, Arnavutköy Catering Hizmeti yine bizim başlıca hizmet bölgelerimiz arasındadır.

Firmalara toplu yemek - catering hizmeti ile beraber ev ve iş yerlerinizi için her türlü etkinlik yemeği hizmeti alabilirsiniz. Günü birlik yemek hizmeti olabileceği gibi sürekli toplu yemek hizmeti de olabilir. Ramazan'ı Şerif ayı için günlük veya sürekli iftar yemeği organizasyonu hizmeti alabilirsiniz.

Bireysel veya kurumsal her ölçekte catering hizmeti için bize 0532 404 94 65 (Whatsapp) -  0532 457 40 25 - 0212 670 05 86 numaralı telefonlardan ulaşabilir veya teklif isteyebilirsiniz.

Kutaş Yemek olarak İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde catering hizmeti vermektedir. Yine servisimiz Dolapdere sanayi sitesi, Esenler Sanayi Sitesi, Triko Center Sanayi Sitesi, Aykosan Sanayi Sitesi, Giyim Sanatkarları Sanayi Sitesi, Aymakoop Sanayi Sitesi gibi tüm sanayi bölgesine servis hizmetimiz vardır.

Her hakkı saklıdır.
© 2019
Web Tasarımı: Hisweb   -   KP1.39